No Limits s.r.o.

Naše firma nabízí outdoorové sportovní aktivity. Jsme firma s názvem No Limits s.r.o., na trhu působíme již 1 rok. Můžete si vybrat z našich kurzů lezení na umělé stěně, vysokohorské turistiky nebo ferratových kurzů. Jsme schopni vytvořit kurz zákazníkovi na míru.

Tyto aktivity Vám nabídnou možnost poměřit se se sebou samým, poskytnou příležitost objevit své psychické i fyzické hranice a pokusit se je posunout. Účastníci budou v situaci, kde se musí jeden na druhého spolehnout. Outdoorové sporty mají také silný přesah do „normálního“ života. Mnohé outdoorové sporty se mohou jevit jako nebezpečné a už například samotné slovo horolezectví vyvolává v účastnících obavy. Skutečně jde o aktivity se zvýšeným potenciálním rizikem, ale při dodržování pravidel bezpečnosti se lze těmto rizikům úspěšně vyhnout. Je nutné velmi pečlivě rozlišovat mezi rizikem vnímaným a rizikem skutečným. Zatímco riziko skutečné by se mělo rovnat takřka nule, riziko vnímané je právě tím kořením, které činí z lezení, slaňování či via ferrat tak přitažlivou záležitost.

Naši zaměstnanci mají instruktorské licence, které je opravňují k vedení těchto kurzů a aktivit. Vždy se snažíme zákazníkovi vyjít maximálně vstříc a bereme ohled na jeho potřeby. Naše skupiny tvoří vždy maximálně 20 osob.

Cílovou skupinu zákazníků budou tvořit:

• soukromé osoby
  • instituce zřizované krajem, městem či obcí (školy, školky, nemocnice)
  • neziskové organizace
  • sportovní kluby a spolky
  • kulturní zařízení
  • firmy a jejich zaměstnanci

Logo podniku.png (30.33 kB)

Plakát.pdf (132.83 kB)