Grafici na špici s.r.o.

Vizuální prezentace firmy a logo firmy vypovídá kvalitou svého zpracování o profesionalitě dané společnosti, o moderním či konzervativním přístupu, vizuální styl firmy by měl naznačit obor působení. Firemní loga vystihují celkový charakter společnosti, ale také upoutávají pozornost a posilují firemní image. Kvalitní firemní logo vás dokáže odlišit od konkurence a umožní nezaměnitelnou identifikaci právě vaší firmy. Logo musí také svým tvarem, barevností a celkovým pojetím respektovat účel a místo svého použití. Logo musí splňovat ty nejnáročnější estetické nároky. Nesmí být příliš poplatné době svého vzniku. Dobré logo je totiž nadčasové a použitelné na co nejširší spektrum propagačních předmětů a materiálů.

Naše firma nabízí tvorbu loga, logotypu a jeho následnou aplikaci na vizitky. Zaměřujeme se na stávající trh. Oproti konkurenci můžeme nabídnout nižší cenu, ale velmi vysokou kvalitu výrobků a služeb.

Cílovou skupinou zákazníků budou tvořit:

• soukromé osoby
  • instituce zřizovaných krajem, městem či obcí (školy, školky, nemocnice)
  • neziskové organizace
  • sportovní kluby a spolky
  • kulturní zařízení
  • firmy a jejich zaměstnanci

Logo podniku.png (22.16 kB)

Plakát.pdf (349.43 kB)