Enter s.r.o.

Náš podnik chce poskytovat určité druhy služeb pro zákazníky v oblasti firemní identity. Firemní identitu tvoří několik důležitých, vzájemně provázaných prvků, které ve spojení vytváří celkový obraz o stylu a fungování firmy.

Firemní identita ovlivňuje úspěšnost, ale také utváří pohled Vašich zákazníků a partnerů, proto je nezanedbatelnou částí správného fungování firmy. Pod výrazem "firemní identita" si můžeme představit především jednotný grafický kabát digitální i fyzické části reklamy, komunikaci ve firmě i mimo ni (média, zákazníci, partneři, zaměstnanci firmy), systém hodnot, firemní a marketingovou strategii. Zaměřujeme se na malé, střední i velké firmy.

Plánovaná činnost podniku se dá zařadit do odvětví firemní identita, marketing.

Podnik bude působit na trhu, který má svůj potenciál jak ve velkých městech, tak i v malých městech a obcích. Místo podnikání se nachází v oblasti, které tyto parametry splňuje, jedná se o oblast s dostatečnou kapacitou zákazníků.

Cílovou skupinu zákazníků budou tvořit:

• soukromé osoby
  • instituce zřizované krajem, městem či obcí (školy, školky, nemocnice)
  • neziskové organizace
  • sportovní kluby a spolky
  • kulturní zařízení
  • firmy a jejich zaměstnanci

Logo podniku.png (18.53 kB)

Plakát.pdf (116.25 kB)