9. třída 2016/17

V letošním školním roce (2016/17) se žáci 9. třídy zapojili do e-Twinningu projektem The story of my life.

V letošním školním roce (2016/17) se žáci 9. třídy zapojili do e-Twinningu projektem The story of my life. Cílem bylo vytvořit velký plakát, na kterém popsali, jací jsou, jaké mají plány a přání do budoucna, co už v životě poznali a zažili a co je baví. Nenásilnou formou tak použili a shrnuli gramatiku a slovíčka, která se naučili v průběhu školní docházky. Na tomto projektu jsme spolupracovali se školou v severošpanělské Asturii. Kromě toho, že jsme si vzájemně vyměnili plakáty, jsme si také se svými španělskými protějšky psali na platformě TwinSpace a někteří se natolik spřátelili, že zůstali v kontaktu i po skončení projektu. Práce, které jsme poštou dostali od Španělů, jsme si vystavili ve škole, takže si je mohli prohlédnout a pročíst všichni naši žáci. Spolupráce se nám všem moc líbila.

Datum vložení: 19. 3. 2017 11:47
Datum poslední aktualizace: 21. 7. 2022 11:48