ZDRAVÍ NÁS BAVÍ - CELOROČNÍ SOUTĚŽ TŘÍD A JEJÍ VYHODNOCENÍ

CELOROČNÍ SOUTĚŽ

Dne 6.6.2023 proběhlo oficiální předání finanční odměny výhercům celoroční soutěže tříd. Výhry v podobě příspěvku na školní výlet od Klubu přátel školy přišli převzít zástupci třídy spolu se svými třídními učitelkami. Finanční příspěvky předal za KPŠ předseda Michal Štorek.

ZDRAVÍ NÁS BAVÍ

Letošní školní rok byl ve znamení celoškolního projektu s tématem Zdraví nás baví.

Pro třídy byla připravena celoroční soutěž, kterou každý měsíc připravil jiný tým pedagogů. Od října do května třídy plnily soutěžní úkoly, které byly pak ohodnoceny.  Zadání byla velmi zajímavá - např. zdravá večeře pro celou rodinu, módní přehlídka recyklovaných oděvů, krokování, deník sportovce, herbář, zdravé recepty, srdíčkový měsíc únor apod. Za každý splněný úkol byly přiděleny body a na konci se vše sečetlo.

Dne 6.6.2023 proběhlo oficiální předání finanční odměny výhercům celoroční školní soutěže. Výhry v podobě příspěvku na školní výlet od Klubu přátel školy přišli převzít zástupci třídy spolu se svými třídními učitelkami. Finanční příspěvky předal za KPŠ předseda Michal Štorek.

Třída 5.B pod vedením Mgr. Ilony Vildové si převzala první cenu, 3000,-Kč. Druzí se umístili žáci 5.A pod vedením Mgr. Edity Kantoříkové a odnášejí si tak příspěvek na výlet v hodnotě 2000,-Kč. Třetí se umístila 4.B za kterou dar převzala paní ředitelka Mgr. Hana Šlégrová, jelikož třída byla mimo budovu školy. Třída 4.B získala příspěvek na třídní výlet v hodnotě 1000,-Kč.

Klub přátel školy poděkoval škole za uspořádání celoroční soutěže  a žákům za jejich nadšení při plnění úkolů během celého roku. Vedení Klubu - Michal Štorek, Soňa Říhová, Jaroslav Červinka

Datum vložení: 7. 6. 2023 10:41
Datum poslední aktualizace: 7. 6. 2023 11:38