Výsledky zápisu do prvních tříd 2022/23

V příloze naleznete seznam přijatých žáků, kteří se dostavili k zápisu do naší školy do 30.4.2022

V příloze naleznete seznam přijatých žáků, kteří se dostavili k zápisu do naší školy do 30.4.2022

U žáků, kteří žádají o odklad a u kterých chyběl některý z podkladů, uvádíme pouze "žádost o odklad" a očekáváme dodání podkladů v co nejdřívějším termínu.

Přijetí do přípravné třídy se zde neřeší a  přihlašování je stále otevřeno (nutno přinést potvrzenou přihlášku a rozhodnutí o odkladu)

Rozhodnutí o přijetí nebo o odkladu se budou vydávat na schůzce rodičů prvních tříd.

Schůzku bychom rádi uspořádali do konce měsíce května. Zákonní zástupci obdrží informaci e-mailem.

Pokud budete nastupovat na jinou školu, informujte ředitelku školy na e-mailu slegrova.ha@zsulmirurokycany.cz.

Mgr.Hana Šlégrová, Ph.D.

Přílohy