ROKYCANSKÝ SLAVÍČEK

V úterý 21.3. jsme se se třemi žáčky z přípravné třídy zúčastnili soutěže ve zpěvu v MŠ Saská. Byl to již osmý ročník soutěže Rokycanský slavíček, kterou tato mateřská škola pořádá. Neměli jsme moc času na přípravu, a tak Zita, Adam i Timofij zazpívali jednoduché lidové písničky s doprovodem kytary.

ROKYCANSKÝ SLAVÍČEK

V úterý 21.3. jsme se se třemi žáčky z přípravné třídy zúčastnili soutěže ve zpěvu v MŠ Saská. Byl to již osmý ročník soutěže Rokycanský slavíček, kterou tato mateřská škola pořádá. Neměli jsme moc času na přípravu, a tak Zita, Adam i Timofij zazpívali jednoduché lidové písničky s doprovodem kytary. Paní ředitelka usedla i v porotě a hodnotila celkem 48 zpěváčků.

Bylo tu hodně dobrých hlasů a do přípravné třídy Adam Pech donesl diplom za třetí místo. Zita a Timofij byli čtvrtí. Každý účastník dostal plyšáčka za odměnu. Byla to velká zkušenost a určitě přípravná třída příští trok půjde připravená a získá ještě více ocenění.

Datum vložení: 24. 3. 2023 9:40
Datum poslední aktualizace: 24. 3. 2023 10:12