Menu
Základní škola Rokycany, ulice Míru 64, příspěvková organizace
ZŠ ROKYCANYulice Míru 64

Projektové dny a 9.B

9.B

Ve čtvrtek 2.5. 2024 navštívila 9.B v rámci projektových dnů Denní stacionář a sociálně terapeutické dílny Pohodička Oblastní charity Rokycany.

Ve čtvrtek 2.5. 2024 navštívila 9.B v rámci projektových dnů Denní stacionář a sociálně terapeutické dílny Pohodička Oblastní charity Rokycany. Žáci pro klienty charity připravili ve školní kuchyňce něco na zub a stejně tak čekalo pohoštění pro nás i v Pohodičce. Deváťáci se seznámili s náplní práce jednotlivých pracovních pozic v sociálních službách, prohlédli si cely stacionář a dílny. Nakonec si společně všichni zazpívali.

Datum vložení: 6. 5. 2024 8:16
Datum poslední aktualizace: 7. 5. 2024 8:15
Autor: Správce Webu

Certifikáty a jiné úspěchy