Menu
Základní škola Rokycany, ulice Míru 64, příspěvková organizace
ZŠ ROKYCANYulice Míru 64

Poděkování za lyžařský výcvik.

Vytvořeno žáky.

Vážená paní ředitelko,

po absolvování lyžařského kurzu, který byl úplně nejlepším zážitkem v mém dosavadním životě, bych chtěla poděkovat panu učiteli Mukenšnáblovi a jeho kolegovi panu Kordíkovi, za bezvadný lyžařský výcvik. Každý den byl pěkně plánovaný, užili jsme si to naplno, přestože jsme mohli lyžovat jen 3 dny z důvodu nedostatku sněhu. To však pan učitel zařídil v zahraničí na Javoru. Skvělý byl i výlet do plaveckého bazénu do Klatov. Všichni doufáme, že se budeme moci zúčastnit i v příštím roce ⛷️

Účastníci zájezdu : Terka, Eliška, Alice, Kuba, Matyáš, Patrik, Lukáš, Jáchym, Sára, Majda, Tea, Elen. 😃

- vloženo bez korektury

Datum vložení: 19. 3. 2024 11:25
Datum poslední aktualizace: 19. 3. 2024 11:27
Autor: Správce Webu

Certifikáty a jiné úspěchy