Na exkurzi ve spalovně

V pátek 9.12. navštívily třídy 8.A a 8.B spalovnu odpadů v Chotíkově. Žáci poznali celý proces, který následuje po okamžiku, kdy člověk hodí do popelnice jakýkoli odpad.

V pátek 9.12. navštívily třídy 8.A a 8.B spalovnu odpadů v Chotíkově. Žáci poznali celý proces,který následuje po okamžiku, kdy člověk hodí do popelnice jakýkoli odpad. Přesvědčili se o tom, jak důležité je třídit věci, které lidé vyhazují. Osmáci si prošli celý areál spalovny s perfektním odborným výkladem,po kterém všichni musejí uznat, že předsudky lidí vůči spalovnám jsou naprosto irelevantní. Ekologie je tu, narozdíl od skládek, na prvním místě. Nejeden žák osmé třídy se zde inspiroval, v jakém oboru by se mohl v dospělosti živit.

Datum vložení: 12. 12. 2022 9:27
Datum poslední aktualizace: 12. 12. 2022 9:33