Muzejní průvodci

Žáci Miloš Potůček (6. A), Alžběta Pešková (7. B), Aneta Kebrdlová, Natálie Váňová (obě 8. B) a hudební host Lucie Le (7. B) navštěvují od října letošního školního roku v rámci projektu Muzejních průvodců Muzeum Dr. Bohuslava Horáka.

Muzejní průvodci

Žáci Miloš Potůček (6. A), Alžběta Pešková (7. B), Aneta Kebrdlová, Natálie Váňová (obě 8. B) a hudební host Lucie Le (7. B) navštěvují od října letošního školního roku v rámci projektu Muzejních průvodců Muzeum Dr. Bohuslava Horáka. Pod vedením paní Lenky Janouškové si připravili program Letopočty nejsou jen čísla a ve středu 4. 1. 2023 se poprvé stali průvodci pro své rodiče, sourozence, pana starostu Tomáše Radu a paní zástupkyni naší školy Lenku Zátkovou. Setkání proběhlo v přátelské atmosféře, návštěvníci plnili zadané úkoly s nadšením a na konci programu dali našim průvodcům za pravdu, že letopočty mohou být zábavné ipoučné a že rozhodně nejsou jen čísla.
K nim se poté přidala Adriana Míchalová (7. B) s Jakubem Monhartem (6. A) a společně připravují další program, který se tentokrát zaměří na významné osobnosti Rokycan a cechy.

Datum vložení: 29. 3. 2023 12:08
Datum poslední aktualizace: 29. 3. 2023 12:10