Krajští Wocabee vítězové

Krajští Wocabee vítězové 1

V okresním kole naši žáci získali za první místo diplom a titul Okresní šampioni.

Začátkem listopadu nás potěšila skvělá zpráva, že třída AJ 5.A získala první místo v okresním kole soutěže Jazykový WocaBee šampionát!

V úvodním kole celostátního šampionátu dosáhli naši žáci skvělý výsledek - denní průměr až 701 bodů (tzv. WocaPoints) na žáka.
Pro lepší představu - jedna správná odpověď při procvičování slovíček znamená zisk přibližně 2-3 WocaPoints bodů.

Vítězství v okresním kole je pro nás o to cennější, že celková účast ve čtvrtém ročníku šampionátu dosáhla rekordního počtu 44 387 žáků a studentů z celé České republiky.
Spolu s počtem zapojených tříd roste i kvalita šampionátu a k vítězství v každém kole je potřeba více motivace a úsilí.

V Jazykovém WocaBee šampionátu se soutěží online v inovativní aplikaci pro učení slovíček s názvem WocaBee.
V soutěži se nehodnotí konkrétní znalosti žáků, ale píle v učení se (a procvičování) nové slovní zásoby.

V okresním kole naši žáci získali za první místo diplom a titul Okresní šampioni.

wocabbee šampioni

WocaBee_sampionat_2022_DIPLOM.pdf