Menu
Základní škola Rokycany, ulice Míru 64, příspěvková organizace
ZŠ ROKYCANYulice Míru 64

Kousek jara ve 3.B

Kousek jara ve 3.B

Hudebně-výtvarná dílna

Minulý týden jsme se rozhodli se 3.B, že si do těch pošmurných šedivých hodin přineseme trochu tepla v podobě písničky o kosí rodince. I když víme, že kos tu u nás žije i v zimě, přecejen je to živý tvor, který svým zpěvem příchod jara a tepla ohlašuje.

Nejdříve jsme se písničku naučili zpívat a podle zápisu doprovázet na rytmické nástroje. Jak nám to šlo, se můžete přesvědčit ve videu. A v obrázkách níže si pak můžete prohlédnout, jak si děti takový běžný život kosí rodinky představují. A soudě dle výtvarných děl, záběr mají kosi opravdu velký.

Obě hodiny jsme si moc užili a už teď se těšíme na příští masopustní týden, kdy nás čeká opět mnoho aktivit.

Za 3.B

L.Popovičová

Datum vložení: 9. 2. 2024 8:00
Datum poslední aktualizace: 9. 2. 2024 8:26
Autor: Správce Webu

Certifikáty a jiné úspěchy