5. výzva školní družiny

Milí rodiče, milé děti,
velikonoční týden je již za dveřmi a my vám přejeme hezké prožití těchto svátků. Covidová doba nám kazí plány, proto posíláme ke zpříjemnění těchto chvil pátou výzvu. Výzva je sice dobrovolná, ale úkoly jsou zábavné a zajímavé. Věříme, že vás zaujmou. Které úkoly si vyberete  je jen na vás. Neváhejte a pošlete nám, co se vám povedlo, vyfoťte svoji pomlázku nebo velikonoční kraslici. :) A hlavně na sebe a své blízké nezapomeňte dávat velký pozor. 
Zdraví tým vychovatelek školní družiny 

 

Odkaz na stažení návodu, který jsme nahrály - pletení pomlázky :-) ->

 

 

file ico 5. výzva (2,1 MB) J. Lada 1 (5,8 MB) J. Lada 2 (7,8 MB)

 

 

4. VÝZVA ŠKOLNÍ DRUŽINY

Krásný den Vám všem - rodičům a dětem....

I tento týden pro Vás máme připravenou další výzvu školní družiny, a to v pořadí již čtvrtou. Tentokrát se vydáme pozorovat jarní přírodu, hlavně pak jarní květiny. Řekneme si něco málo o těch, které najdeme venku v přírodě, ale i o těch, které máme doma. A hlavně...pobavíme se při řešení připravených úkolů. A protože se blíží Velikonoce, tak si nezapomeňte na vycházce nasbírat vrbové proutky a namočit je ve vodě. Nic není povinné, vše je připraveno pro zábavu a pro radost! 

Mějte se co nejlépe to půjde, už se na Vás moc těšíme!
Zdraví Vás tým vychovatelek ŠD
file ico 4. VÝZVA (7,0 MB)

 

3. VÝZVA PRO ÚČASTNÍKY ŠKOLNÍ DRUŽINY 15. 3. 2021

Vážení rodiče, milé děti,

rády bychom vás oslovily další výzvou, která probíhá pod vodní hladinou. V naší republice je spousta vodních nádrží, rybníků, řek a potoků. Podíváme se společně kdo v nich žije, vyrobíme si výrobek, poslechneme si pohádku, něco si spočítáme a nakreslíme. Přejeme příjemnou zábavu.
Tým vychovatelek školní družiny.
file ico 3. výzva (875,4 KB) Pohádka (7,6 MB)

 

2. VÝZVA PRO ÚČASTNÍKY ŠKOLNÍ DRUŽINY 8. 3. 2021

Krásný den všem rodičům a dětem....

Máme tady nový týden a s ním i další výzvu, v pořadí druhou. Tento týden nás čeká trochu toho tvoření, kdy můžete popustit svoji fantazii a vytvořit si karnevalovou masku na téma Karneval z louky. Svá díla nám pošlete, tím splníte hned 2.úkol. Poslední, 3. úkol je malinko těžší, ale vy jste šikulky a určitě si s ním poradíte. Těšíme se na vaše masky a brzké shledání s vámi. 
Během týdne se ještě ozveme.
Váš tým vychovatelek
file ico 2. výzva (217,8 KB)

 

1. VÝZVA PRO ÚČASTNÍKY ŠKOLNÍ DRUŽINY 1. 3. 2021

Vážení rodiče a milé děti,

paní vychovatelky vyzývají všechny děti, které navštěvují školní družinu, aby se zapojily do zábavných aktivit, které pro ně připravily. Každý týden obdržíte soubor aktivit, zaměřených na přírodu, kterým se můžete ve volném čase věnovat. Vypracované úkoly nám vždy na konci týdne pošlete. Po návratu do školy odměníme všechny děti, které se do výzvy zapojily, vaše práce vyhodnotíme, nejlepší z nich vystavíme a pro jejich autory připravíme zvláštní odměnu.

Zdraví tým vychovatelek školní družiny.

file ico Výzva (1,2 MB)

 

 

 

 
 

S platností od 1. 1. 2018 ředitelka školy ZŠ ulice Míru Rokycany vydává toto nařízení.

Přísný zákaz vstupu cizích osob do budovy školy

Zákonní zástupci a další osoby, které navštíví školu, jsou povinni návštěvu školy nahlásit (zvonek na dveřích) a vyčkat příchodu pracovníka. Cizí osoby se nesmí svévolně pohybovat v patrech budovy.

Zákonní zástupci nahlašují (zvonek u dveří) příchod žáka do školní družiny a nevstupují do budovy. Při vyzvedávání ze školní družiny je postup stejný – zvonkem u dveří nahlásí zákonný zástupce svou přítomnost a čeká před budovou školy na příchod žáka.