Distanční výuka 14.10.-23.10.

Zveřejněno: 14. 10. 2020, zapsal: Hana Šlégrová

Vážení rodiče,

celá škola se v době 14.10.-23.10. vzdělává pouze distančně ve všech ročnících.

Distanční výuka je pro všechny žáky povinná.V případě absence kontaktuje zákonný zástupce třídního (nepřítomnost celý den), nebo učitele toho předmětu, na který nemůže být žák přítomen (např. videokonference podle rozvrhu)

Obědy v jídelně ZŠ T.G.Masaryka  - od středy 14.10. budou hromadně všem strávníkům odhlášeny. Žáci mají nárok na dotované obědy v jídelně, ale musí si je přihlásit. Obědy budou vydávány pouze do jídlonosičů v době 11.30-13 h.

 

Pokud potřebujete pomoci s výkladem, nemáte možnost připojení, máte potíže s technikou apod. kontaktujte svého učitele a domluvte si konzultaci. Jsme tu pro vás každý den 8-12 hodin po předchozí domluvě. Tým asistentů je připraven pomoci a případně i dojít s úkoly na smluvené místo.

Formuláře na OČR škola nevydává. Sledujte webové stránky MPSV nebo ČSSZ.


 Doplňujeme informace i pro 1.stupeň - viz příloha.

Dále zde dodatečné informace pro distanční výuku 2.stupně:

    - platí rozvrh distančního vzdělávání až do podzimních prázdnin. Tzn. platí rozvrh zadávání prací + videokonference, jak byly domluveny a jak jsou zveřejněny zde ve zprávách.

    - třídy se zaměřením na výtvarnou výchovou (3456789.A) dostávají zadání jedné výtvarné práce na toto období s odevzdáním po prázdninách - téma PODZIMNÍ PŘÍRODA - libovolná technika,doporučujeme i zapojení přírodních materiálů,  velikost minimálně A4 (nebo prostorová práce) Z prací bude vytvořena výstava.

    - třídy se zaměřením na hudební výchovu(3456789.B) dostávají zadání od učitelky HV (Popovičová, Šlégrová) ještě tento týden. Odevzdání a kontrola po prázdninách.

 

Přejeme pevné nervy a hodně zdraví.

 

Za celý pedagogický sbor

Mgr.Hana Šlégrová, ředitelka školy

 

file ico distanční výuka 1.st..docx (39,8 KB)