Výzva pro bývalé žáky hokejových tříd

Zveřejněno: 17. 10. 2018, zapsal: Monika Abrtová

VÝZVA PRO BÝVALÉ ŽÁKY HOKEJOVÝCH TŘÍD ZŠ V ULICI MÍRU. Základní škola v ulici Míru pořádá ke 120. výročí exhibiční turnaj bývalých hokejových tříd. Turnaj se bude konat 10. 11. 2018 na zimním stadionu v Rokycanech. Žádáme tedy všechny bývalé žáky hokejových tříd, kteří by měli chuť zúčastnit se této akce a zavzpomínat tak na školní léta a přispět na dobrou věc (výtěžek z akce bude použit na dobročinné účely), aby se hlásili na email monhartova.ma@zsulmirurokycany.cz nejpozději do 25. 10. 2018. Hlásit se můžou rovnou celé týmy/ročníky nebo i jednotlivci, které posléze přiřadíme k některému z týmů. Prosím sdílejte tuto výzvu, ať se dostane k co největšímu počtu potenciálních hráčů. Děkujeme a budeme se na všechny zúčastněné těšit.